Про це він розповів на своєму каналі.

«Треба було у квітні-травні на це відреагувати, запустити якусь доктрину розвитку високотехнологічних засобів ураження. Тому що зараз ми маємо фактично стрілецькі зіткнення з ворогом, а нам треба було займатися тим, що допоможе дистанційно вражати ворога», – повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, Україні необхідне таке високоточне озброєння, завдяки якому мінімальна кількість окупантів могла б дістатися до лінії розмежування. Як зазначив Святослав Дубина, це можна зробити тим озброєнням, яке нам дає Захід, але ефективніше було б виробляти власне таке озброєння.

«Також і ми можемо щось робити. І саме аеромобільні війська могли це зробити», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Максим Ялі пояснив, що впливає на рішення Заходу надати Україні авіацію.

Також Знай.ua повідомляв, що американський військовий Гаррі Табах розповів, що потрібно українцям, щоб остаточно знищити ворога.