Про це він розповів у своєму блозі.

Як пояснює експерт, український народ – це люди вільні, які самі творять свою українську мрію і самі її втілюють. А нашою українською мрією, додає він, якраз-таки і є наша дорога до щастя.

«Концепція «25 сходинок до суспільного щастя» і є українська мрія. Мрія, яку ми вже реалізовуємо. 25 кроків, які допомагають зробити кожного українця і кожну українку щасливою», - підкреслює Олесь Доній.

За словами ідеолога, «25 сходинок до суспільного щастя» - це про вимоги не до інших, а до себе. Окрім цього, констатує він, ми повинні не стільки шукати відповідь на питання про те, якою буде наша держава після перемоги над російськими окупантами, а про те, що ми, власне кажучи, робимо зараз, що будуємо. Тобто, стверджує експерт, йдеться про реформацію на світоглядному рівні.

«Разом ми творимо українську мрію. І тепер уже не для себе, а для вас. Ми ділимося своїм шляхом до щастя. Долучайтеся. Будьмо щасливими», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Вишинський пояснив, як сталося зародження націоналізму у світі.

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив, як кожен може посприяти соборності України.