Про це він розповів на своєму каналі.

«Націоналізм як політичне явище, як політична ідеологія виник в 19 столітті як відповідь на крах монархічного феодального світу. Тому націоналізм – це справді ідеологія модерну, він дозволив об'єднати всіх людей, які проживали на конкретній території, навколо нового міфу», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, раніше цим міфом була монархія, певні королівські династії, служіння церкві. І, як наголосив Святослав Вишинський, навколо цього принципу підданства вибудовувалися взаємини всіх тих, хто жив на певній території як піддані короля, якоїсь династії чи церкви.

«Після того, як відбулася Велика французька революція, у Європі виникла необхідність побудови нового політичного міфу, який би дозволив об'єднати суспільство навколо якоїсь нової ідеї», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Святослав Вишинський розповів, над якими питаннями мають замислитись українці: «Перспектива нашого виживання».

Також Знай.ua повідомляв, що політолог розповів, які міждержавні угоди стануть альтернативою хаосу падіння старого світового порядку.