Про це він розповів на своєму каналі.

«Я думаю, що важливо говорити зараз про те, що нас консолідує, що нас об'єднує перед спільним ворогом. Яке майбутнє України ми бачимо, як нам вибудовувати ефективну економіку, щоб звідси не виїхали ще кілька мільйонів українців?» – повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, зараз, окрім інших питань, треба замислитися також над тим, як реформувати Пенсійний фонд, як лібералізувати податкову систему, як лібералізувати бізнес-середовище. Також, як зазначив Святослав Вишинський, потрібно вже зараз обговорювати, як відновлювати українську промисловість.

«Як, де і ким ми бачимо себе в майбутньому? Це всі ті реальні питання, від яких залежить не лише якість нашого життя, а й перспектива нашого виживання у майбутньому як держави як єдиної нації», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог Андрій Єрмолаєв розповів, якою має бути політика України в умовах війни: «Нові інструменти».

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина пояснив, що можна вважати остаточною перемогою України у війні.