Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«У мене питання, а чому тільки звільнити цих людей? А чому не застосувати до них, коли у державі йде війна, 20-25 років або й узагалі довічне також і з конфіскацією майна?», - запитує Георгій Біркадзе.

Зокрема, він згадує кадри, де заступник Міністерства оборони зберігав удома17 мільйонів гривень. Як підкреслює експерт, це не нормально, у нас же є парламент, який може і має внести зміни в КПК.

«Послухайте, у нас пів країни ходить із підозрами, нам вироки потрібні. Імунітет уже у людей на підозри. У людей по 3-4 підозри», - констатує Георгій Біркадзе.

Також експерт звертає увагу на те, що у нас стаття за контрабанду декриміналізована, тобто немає кримінальної відповідальності. На його же думку, повинно бути навпаки: щоби побороти корупцію в митниці, треба жорстко прописати закон, він має бути криміналізований, тоді буде результат.

Популярні новини зараз
Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе назвав найбільш неконтрольовані держави у світі.

Також Знай.ua писав про те, що Чебаненко пояснив, чому США не приєдналися до Ліги Націй після Першої світової війни.