Про це він розповів на своєму каналі.

«Є суттєві перемоги та суттєві результати. Вони полягають у тому, що ми фактично 24 лютого перевернули свідомість Заходу, свідомість нашого сусіда (росії – Ред.) та показали, що існує суспільство, яке саме визначатиме майбутнє України», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, 99% допомоги західних партнерів ми отримуємо саме завдяки рішучості українського суспільства, завдяки нашій волі до перемоги, вільного життя, завдяки готовності українців жертвувати життям заради майбутнього своїх дітей. Український народ готовий боротися до останнього та не дозволить нікому домовлятися з путіним.

«Саме суспільство не дає можливості піти на цей крок, бо воно відкине будь-яку таку спробу. А того, хто спробує це зробити, буде визнано ворогом», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина розповів, чого ЗСУ не вистачає на фронті: «Ми можемо щось робити».

Також Знай.ua повідомляв, що ідеолог Олесь Доній пояснив, що нам потрібно для досягнення української мрії.