Про це повідомили на каналі «Новини Полтавщини».

4 лютого на нараді у Полтаві, у якій взяли участь представники місцевої влади, Уряду України та громадськості, вирішили встановити міській владі місяць для початку роботи із усунення російських пам’ятників. Отже, Полтава нарешті позбудеться російських пам’ятників.

«Складається враження, що міська полтавська влада намагається дурити всіх: саботує процес усунення з публічного простору російських імперських символів. Замість демонтажу і музеєфікації цих об'єктів міська влада шукає можливості їхнього перейменування. По суті, залишає маркери російської присутності, даючи привід путіну і путінським фашистам вважати Полтаву «російським містом», - зазначив голова Центру досліджень політичних цінностей Олесь Доній.

На думку же міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, усі наявні в Україні російські та радянські маркери ворог буде використовувати для того, аби заперечити саме існування українців як нації. А відтак, підсумовує він, сьогодні ми повинні остаточно позбутися імперського російського непотребу.

Окрім Олеся Донія та Олександра Ткаченка, у нараді брали участь Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики, Олександр Біленький, голова Полтавської обласної Ради, Олексій Бруслик, заступник голови Полтавської ОВА, а також інші представники міської влади Полтави та багато представників громадськості як із самої Полтави, так і зі столиці.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дубина розповів, чого не вистачає українським військовим на фронті.

Також Знай.ua писав про те, що Вігірінський пояснив, чи може росія використати ядерну зброю проти України.