Про це він розповів у програмі «Розвилка».

За словами експерта, британська концепція не помінялася, вона полягає в тому, що війна повинна закінчитися не тільки перемогою України, а й дуже суттєвим поділом теперішньої росії на декілька територій, декілька самостійних держав, тощо.

«У Європи, якщо уважно почитати Макрона, трошки інша позиція. Вони кажуть так: Україна не може програти на полі бою, анексія території України неприпустима, причому всі підкреслюють, що під анексією вважають не тільки Донбас, але й Крим. Але ось погляд у майбутнє у європейських політиків трохи інший. Вони вважають, що із росією потім треба буде вести новий діалог про нові гарантії безпеки, про нову архітектуру світу. Але для цього повинна докорінним образом змінитися концепція сучасної росії», - розповідає Руслан Бізяєв.

І ці два різні підходи, стверджує політолог, будуть найбільш конкретним чином впливати на майбутній перебіг політичних подій як в Україні, так і навколо України. Це стосується, зазначає він, не тільки підтримки колективного Заходу конкретною технікою, або озброєнням, або фінансами, а також впливу Європейського Союзу, Британії та Сполучених Штаті на ті політичні процеси, які ми будемо спостерігати найближчим часом.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома Україну охопив спалах небезпечної хвороби: лише у столиці – понад 150 заражених Пенсія без стажу: кому платитимуть 8 тисяч гривень щомісяця ТЦК не мають права вимагати: омбудсман пройшовся по вуличним рейдам з мобілізації
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі розповів, чи призведе китайсько-американське загострення до Третьої світової війни.

Також Знай.ua писав про те, що Вишинський назвав головну відмінність фашизму від соціалістичної комуністичної ідеї.