Про це Олесь Доній розповів у себе на Facebook.

Протягом 24-26 лютого у польському місті Перемишль, що на кордоні з Україною, проходила міжнародна конференція «Europe of the Carpathians» під егідою польських Уряду та Сойму.

З боку українського громадянського суспільства учасниками Конференції були Михайло Харій, Тарас Стецьків, Олесь Доній, вони пояснили європейцям, у чому особливість сьогоднішніх подій в Україні, яка потерпає від агресії з боку рф. Також у Конференції участь узяли міністри центральноєвропейських держав, із якими мали дискусію інтелектуали.

Після триденних дискусій на Конференції прийняли резолюцію, зокрема, у ній йдеться про підтримку України та вимогу до грузинської влади звільнити ув’язненого Михайла Саакашвілі.

Як повідомляв Знай.ua, Доній влаштував просвітницьку поїздку у село Лісники на Київщині і презентував там свої «25 сходинок».

Популярні новини зараз
Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив різницю між вірою і релігією.