Про це він розповів на своєму каналі.

«Дуже позитивне в українців ставлення до ЗСУ. Ми коли виїжджаємо на ротацію, то люди благають нас не їхати, не залишати їх. Протягом року ми жили в багатьох місцях, і люди завжди приймали. Зараз навіть часто телефонують, вони цікавляться, як у нас справи, розповідають, яка зараз ситуація у звільнених містах», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, люди зі звільнених українських населених пунктів постійно намагаються підтримувати зв'язок із українськими військовими. Як зазначив Святослав Дубина, українці завжди опікуються військовими ЗСУ, переживають за них і всіляко намагаються їх підтримати.

«У такі моменти ти розумієш, навіщо ти воюєш. Жертви та зусилля України не для звільнення територій, а справді для звільнення наших українців, наших людей», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський пояснив, чим українці здивували весь світ: «Не вписалася в плани».

Також Знай.ua повідомляв, що політичний аналітик Валентин Гладких розповів про крихкість людського життя в умовах війни.