Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як пояснює гість програми, державні утворення дорослішають і виявляються у вигляді суб'єктності. За його словами, це як дітки, вони ж не суб'єктні із самого початку, хоч ми й кажемо, що у них характер, головку тримають, так само й із державними утвореннями.

«Якщо вони хочуть виявлятися в геополітичному просторі, вони повинні виявляти певну самостійність, яка може бути наслідком виключно власного розуміння. Коли країна розуміє себе, у неї всередині все гаразд, так само, як і в будь-якої людини», - констатує Олександр Новохатський.

За його словами, коли людина розуміє, хто вона, для чого вона, куди вона йде, що вона робить, усвідомлює себе суб'єктом, усвідомлює себе в праві бути цим суб'єктом, має сили та ресурси на те, щоб бути суб'єктом, тобто самостійним, вона усіма нами визнається дорослою. Тобто, підсумовує політолог, вона відповідально підходить до свого життя, і так само і з державними утвореннями.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ванетик заявив, що ставлення до України у США за рік війни змінилося радикально.

Також Знай.ua писав про те, що Буздуган пояснив, чому країни завжди мають готувати свій план війни.