Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Виступи мітингувальників набули очевидно проукраїнського характеру. Парламент Грузії був підсвічений у наші жовто-сині українські кольори. Це було надзвичайно гарно. У руках мітингувальників майоріли українські прапори поруч із грузинськими та європейським», - повідомила Марина Ставнійчук.

За словами юристки, грузини згадали про події 2008 року, про ті страшні три дні, коли у Грузії були анексовані території Абхазії і Південної Осетії, де росія влаштувала свою квазі-владу. Як зазначила Марна Ставнійчук, за підтримку українського народу Володимир Зеленський подякував грузинському народу.

«Володимир Зеленський подякував за підтримку України у сьогоднішній збройній безпідставній і кривавій війні росії проти України», - заявила Марина Ставнійчук.

Як писав раніше Знай.ua, Марина Ставнійчук пояснила, що зараз відбувається в Тбілісі: «Грузинський парламент палає».

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Новохатський розповів, чи втрутиться росія у протести у Грузії.