Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Ерік Мьоссе, керівник Комісії щодо розслідування злочинів російських військовослужбовців в Україні під егідою Організації Об’єднаних Націй, повідомив, що ця комісія не знайшла ознак геноциду українців у діях російської федерації під час повномасштабної війни», - повідомила Марина Ставнійчук.

За словами юристки, ці висновки, зроблені Незалежною міжнародною комісією ООН, абсолютно передчасні. Як наголосила Марина Ставнійчук, в ООН ще не врахували матеріали, які нещодавно передав прокурор Міжнародного кримінального суду. Ці матеріали він вважає аргументованими й суттєвими, вони підтверджують скоєння рф воєнних злочинів, які можуть мати ознаки геноциду.

«Йдеться про масові викрадення дітей українців і перевезення їх до країни-агресора», - заявила Марина Ставнійчук.

Як писав раніше Знай.ua, Марина Ставнійчук розповіла про єдність ЄС у підтримці України: «Нам важлива допомога».

Популярні новини зараз
Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче" Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Вадим Карасьов розповів, як влаштований дипломатичний корпус у Європі: «Політик лише вносить корективи».