Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«У Європі переважно домінує професійна модель дипломатичного корпусу. Тобто люди роками працюють, є кар'єрні сходи, кар'єрні чини, ранги», - повідомив Вадим Карасьов.

За словами політолога, дипломатичний корпус у європейській країні не змінюється навіть тоді, коли приходять нові політики. Як зазначив Вадим Карасьов, у європейській країні, наприклад, може змінитися міністр закордонних справ, але він не змінить зовнішню політику країни кардинально, бо завжди є держсекретар МЗС, який стабільно продовжує роботу за різних міністрів.

«Не важливо, хто приходить, тому що міністерство працює, дипломатія працює, а політик тільки вносить корективи», - додав Вадим Карасьов.

Популярні новини зараз
Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Блінкен у Казахстані: Максим Ялі розповів, чи збираються США повернутися до Центральної Азії.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Ялі розповів, чи має росія вплив у Центральній Азії.