Про це він розповів на своєму каналі.

«Росія воює проти України, росія вбиває українців, намагається знищити Україну, захопити її територію. І російська опозиція, як вони кажуть, проти війни. Що таке російська опозиція, до кого вона опозиція? Російська опозиція – це ті, хто проти путінського режиму», – повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, роль російської опозиції – це завадити путінському режиму вести війну, змусити путінський режим припинити цю війну чи повалити його. Як зазначив Михайло Шейтельман, російські опозиціонери мають хоча б працювати з російським народом, щоб він не йшов так добровільно вбивати українців.

«От цим має займатися російська опозиція. А чим вона займається? А російська опозиція зараз в особі різних людей пише листи на захист російських олігархів з пропозицією зняти з них санкції», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, громадський діяч Йосиф Зісельс розповів, на кому насамперед лежить вина за цю війну: «Проблема не в путіні».

Також Знай.ua повідомляв, що нардеп Олександр Качура пояснив, чому путін дуже любить життя: «Як і будь-який диктатор».