Про це він розповів на своєму каналі.

«Путін, як і будь-який диктатор, страшенно любить життя. Уявіть собі, що в один момент ви зрозуміли, що можете правити до кінця своїх днів, що можете геть-чисто змести систему зміни влади», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, у такі моменти до диктаторів і приходить усвідомлення того, що кожний рік життя – це додатковий рік правління. Як зазначив Олександр Качура, саме це й сталося із путіним. Крім того, кожен диктатор хоче ще увійти в історію, і для цього потрібна переможна війна та завоювання нових територій.

«І ось тут він (путін – Ред.) і робить свою фатальну помилку. Україна замість легкої здобичі стане для нього осиковим колом», – заявив Олександр Качура.

Як писав раніше Знай.ua, громадський діяч Йосиф Зісельс розповів, на кому насамперед лежить вина за цю війну: «Проблема не в путіні».

Популярні новини зараз
Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв про конкуренцію та боротьбу: Олесь Доній розповів, до чого потрібно готуватись українцям після війни.