Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Ми все змішуємо, у нас і Збройні сили, і військо, і армія – все називається одним якимось словом, яке, насправді, не відображає суті. Ми говоримо про інструмент вбивства ворогів особливо у військовий час», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, якщо ми ставимося до інструменту як до інструменту механістичної структури, то ми не повинні обговорювати те, що відбувається всередині цього інструменту. Як зазначив Олександр Новохатський, все, що там відбувається, не повинно виходити за межі цього інструменту.

«Ми можемо оцінити тільки ефективність цього інструменту і порівняти ті потреби, які вимагає інструмент, з нашими ресурсами, зрозуміти, чи влаштовує нас, як він працює, чи виконує він свою функцію. Оце є нашою компетенцією», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші "Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки "Так і має бути": Vodafone запропонував українцям знижку 50%, але довелося платити вдвічі більше Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Раніше Знай.ua повідомляв, що Гаррі Табах розповів, чи відповідає українське командування стандартам НАТО.

Також Знай.ua писав, що Георгій Біркадзе розповів, чи буде Україна додруковувати гроші на оборону.