Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як розповідає гість програми, він бував у Європі, на Балканах, в Азії, Африці і розуміє, що не страждає на цю російську гігантоманію, адже в Росії всі пишаються тим, що громадяни найбільшої країни у світі. Проте, констатує військовий, у цій країні 75% населення не мають закордонного паспорта, тобто далі за свою російську глибинку вони й не були, довкола вважають усіх поганими, а себе – хорошими.

«Можна бути меншими, можна бути Силіконовою долиною, внутрішній валовий продукт Силіконової долини зрівнюваний із ВПК усієї росії, з'ясовується, хоча вони створюють продукт, до якого навіть руками доторкнутися не можна, це цифрові сервіси, додатки, а у нас усі ці заводи, які нікому не потрібні», - наголошує Денис «White Rex».

На його думку, краще б уся велика росія скукожилася до розмірів, наприклад московської області, а щоб поїхати в іншу, потрібна була би віза. Також військовий упевнений, що такі території, як Башкирія, Татарстан, вийдуть зі складу росії, ці відцентрові процеси вже видно.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Колишній нардеп Олександр Онищенко "зависає" у Москві Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, як Китай пропонуватиме Україні мир.

Також Знай.ua писав про те, що Постернак розповів, навіщо російські пропагандисти говорять про новий референдум.