Про це він розповів на своєму каналі.

«Міжнародним кримінальним судом виписується ордер на арешт чинного президента росії, де його звинувачують у військових злочинах. Цей ордер з'явився не просто так, випадково. У світовій політиці навіть судові органи не працюють випадково, із збігами. Все прописано», – повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, цей ордер був орієнтований на російські еліти. Як зазначив Дмитро Співак, Захід розраховує, що поява цього ордера на арешт путіна продемонструє російським елітам, що путін тепер офіційно визнаний світовим ізгоєм і треба змінювати владу.

«Захід має надію, що ця еліта, що складається з бізнесу та спецслужб в оточенні путіна, його змістить», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Марина Ставнійчук пояснила, які проблеми для росії створює ордер на арешт путіна: «Може постати питання про…».

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, що буде після видачі ордену у Гаазі на арешт путіна.