Про це він розповів на своєму каналі.

«Все, що потрібно Сі, він від путіна отримає: і дешеву нафту, і дешеві енергоносії, і з величезними знижками ще, напевно, елементів 50 з таблиці Менделєєва. І я думаю, що Китай отримає від росії наукові розробки росії щодо гіперзвуку», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, росія ж від Китаю навряд чи щось ще отримає, окрім політичної підтримки. Як зазначив Дмитро Співак, проте після видачі ордера на арешт Міжнародним судом у Гаазі путіна найбільше цікавить саме підтримка з боку Китаю.

«Тому тут важливий сам факт прильоту Сі Цзіньпіна до москви. Показово для Заходу, демонстративно для всього світу», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог розповів, як Китай пропонуватиме Україні мир.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Новохатський розповів про співіснування Китаю з іншими цивілізаціями: «Нагадує таку Велику китайську стіну».