Про це він розповів на своєму каналі.

«Дмитро Медвєдєв уже не вперше погрожує світу ядерним апокаліпсисом. Добре пам'ятаю його слова щодо Кримського мосту, поки цей Кримський міст ще «не втомився». Він казав, що не дай Бог Україні вдарити по Кримському мосту, одразу настане судний день», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, саме Медвєдєв наділений у росії такою функцією погрожувати Україні та всьому світу ядерною зброєю, бо кремлю потрібна офіційна особа, яка робитиме такі заяви. Як зазначив Борис Тизенгаузен, Медвєдєв має говорити те, що не може сказати інше високопосадове обличчя, наприклад, путін.

«Проблема для росії лише в тому, що з кожним днем Європа все менше вірить в ядерні погрози від російської федерації. І не в останню чергу це пов'язано з тим, що такий напівкомічний персонаж, як Медвєдєв, ці погрози промовляє», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура розповів, як би склалося життя Медвєдєва в сталінські часи: «Читав би десь у Магадані».

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак припустив, з якою метою було видано ордер на арешт путіна: «Захід має надію».