Про це він розповів на своєму каналі.

«Дмитро Медвєдєв уже не вперше погрожує світу ядерним апокаліпсисом. Добре пам'ятаю його слова щодо Кримського мосту, поки цей Кримський міст ще «не втомився». Він казав, що не дай Бог Україні вдарити по Кримському мосту, одразу настане судний день», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, саме Медвєдєв наділений у росії такою функцією погрожувати Україні та всьому світу ядерною зброєю, бо кремлю потрібна офіційна особа, яка робитиме такі заяви. Як зазначив Борис Тизенгаузен, Медвєдєв має говорити те, що не може сказати інше високопосадове обличчя, наприклад, путін.

«Проблема для росії лише в тому, що з кожним днем Європа все менше вірить в ядерні погрози від російської федерації. І не в останню чергу це пов'язано з тим, що такий напівкомічний персонаж, як Медвєдєв, ці погрози промовляє», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Посадили у "бусик" чи ламають двері? Українцям нагадали, куди скаржитися на ТЦК ПриватБанк встановлює обмеження на зняття готівки: що радять клієнтам Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Українців змусять платити за власні заощадження
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура розповів, як би склалося життя Медвєдєва в сталінські часи: «Читав би десь у Магадані».

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак припустив, з якою метою було видано ордер на арешт путіна: «Захід має надію».