Про це він розповів на каналі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Вони (інвестори – Ред.) не вкладали, не вкладають і не вкладатимуть. За такої податкової системи, яка існує сьогодні в нашій країні, ніхто сюди не вкладатиме», - повідомив Юрій Коновальчук.

За словами політика, поки що іноземці не зацікавлені в тому, щоб вкладати кошти в Україну. Як зазначив Юрій Коновальчук, така ситуація склалася через те, що в Україні інвестори не отримують вигоду. А єдине, чим зараз керуються гроші, — це зиск.

«Вигода має бути хоч до війни, хоч під час війни, хоч після війни. Ми знаємо, що під час Другої світової війни деякі підприємства, незважаючи на проблеми, які були, будували заводи. Чому? Тому що там була реальна вигода, там були реальні замовлення, і там був реальний ринок збуту», - заявив Юрій Коновальчук.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, коли долар перестане бути світовою резервною валютою і що його замінить.

Також Знай.ua повідомляв, що нардеп Олександр Качура повідомив, на що підуть кошти, виділені Верховною Радою: «Військові будуть забезпечені».