Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Уся справа в тому, що наші недоброзичливці використовують наші прорахунки. Важливо розуміти, що вони зовсім не хотіли й не прагнули, щоб ми трансформувалися у військову потугу і щоб ми перейшли у військовий стан, але вони використовують це на свою користь для того, щоб нам дорікнути», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, усі, хто недоброзичливо ставиться до України, будуть старанно вишуковувати будь-які недоліки для того, щоб обґрунтувати свою нікчемну позицію. Як наголосив Анатолій Якименко, саме тому українці мають зробити все, щоб всі недоброзичливці не мали можливості знайти аргументи на свою користь.

«Ми повинні виправлятися і не надавати нашим опонентам підстави, підґрунтя для того, щоб нас завести в глухий кут», - заявив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Колишній нардеп Олександр Онищенко "зависає" у Москві Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олесь Доній пояснив, чому українцям постійно доводилося виходити на Майдан.

Також Знай.ua повідомляв, що Микола Томенко назвав передумови для переговорів із рф: «Акт капітуляції, а не торгівля за нашу територію».