Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Сьогоднішня росія і так звана еліта – це категорія людей поза цивілізацією. Ну як із ними можна на переговори йти? Коли нам говорять Китай чи хтось інший, що треба переговори, то з ким, із дімоном сідати?», - констатує Микола Томенко.

На його думку, рішення Міжнародного кримінального суду видати ордер на арешт путіна і реакція російської сторони ще раз підтверджує той факт, що про жодні переговори із цими неадекватами йтися не може. Зокрема, зазначає експерт, можна собі навіть уявити, як ми сідаємо за стіл переговорів і російська сторона заявляє, що або рішення приймається таке, як хочуть вони, або зараз полетять бомби.

«Тобто ми повинні ситуацію довести до такого стану речей, щоби вибудувати таку картину світу і такі передумови, щоби ми розуміли, що це буде акт капітуляції, а не торгівля за нашу територію», - підкреслює Микола Томенко.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, командир «РДК» Денис «White Rex» розповів, якою має бути перемога у російсько-українській війні.

Також Знай.ua писав про те, що командир «РДК» Денис «White Rex» назвав головну проблему російської опозиції.