Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Сьогоднішня росія і так звана еліта – це категорія людей поза цивілізацією. Ну як із ними можна на переговори йти? Коли нам говорять Китай чи хтось інший, що треба переговори, то з ким, із дімоном сідати?», - констатує Микола Томенко.

На його думку, рішення Міжнародного кримінального суду видати ордер на арешт путіна і реакція російської сторони ще раз підтверджує той факт, що про жодні переговори із цими неадекватами йтися не може. Зокрема, зазначає експерт, можна собі навіть уявити, як ми сідаємо за стіл переговорів і російська сторона заявляє, що або рішення приймається таке, як хочуть вони, або зараз полетять бомби.

«Тобто ми повинні ситуацію довести до такого стану речей, щоби вибудувати таку картину світу і такі передумови, щоби ми розуміли, що це буде акт капітуляції, а не торгівля за нашу територію», - підкреслює Микола Томенко.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, командир «РДК» Денис «White Rex» розповів, якою має бути перемога у російсько-українській війні.

Також Знай.ua писав про те, що командир «РДК» Денис «White Rex» назвав головну проблему російської опозиції.