Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

«Найголовніше, що у світі зараз відбувається, - це перерозподіл ринку, оскільки фінансово-економічна піраміда Сполучених Штатів будується на поверхах так само, як і будь-яка піраміда», - підкреслює Соломон Манн.

Як він пояснює, кожна піраміда – це поверхи, де перший отримує все, найбільші доходи та можливості, він же випускає валюту, другий – отримує менше, але він виробляє, друкує гроші та керує третім поверхом.

Третій поверх, констатує експерт, – це, власне, виробники, сьогодні це Китай, росія та інші країни, які виробляють продукти, дешеві складові і відправляють до багатих країн. За його словами, саме через величезне споживання спеціально створили ідеологію споживання.

«Тобто сам по собі Китай – великий виробник, він прекрасний, він сильний, він такий і сякий, але, поки йому щось не замовлять, він нічого не представляє. Поки ви не продасте товар, поки ви не знайдете на нього покупця, ви нічого не варті», - робить висновок Соломон Манн.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, чому українцям постійно доводилося виходити на Майдан.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, скільки тепер доведеться платити за неофіційно влаштованих осіб.