Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Саме слово «гендерно-нейтральний» не має якогось негативного чи позитивного значення. Але як його використовують, як ним маніпулюють? Першим виникло питання гендерних ролей, гендерної рівності між чоловіками й жінками. Звичайно, нічого поганого немає в рівності чоловіка і жінки, і завжди нам треба цього дотримуватися», - повідомив Сергій Чаплигін.

За словами філософа, терміни, які стосуються гендерної ідентифікації, належать американському психологу Джону Мані, який провів численні експерименти з 1966 року, намагаючись спростувати теорію Дарвіна. Як наголосив Сергій Чаплигін, тоді психолог і визначив, що людина – це абсолютно соціальний конструктор.

«І потім феміністки і ліберали взяли на озброєння оце визначення гендерної ідентифікації, тобто людини як соціального конструктора», - заявив Сергій Чаплигін.

Популярні новини зараз
Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олег Хом'як розповів, чи суспільство готове до стрімкого розвитку штучного інтелекту.

Також Знай.ua повідомляв, що Олесь Доній розповів, які комплекси цінностей мають об’єднувати українців.