Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Ту номенклатуру озброєнь, яку просив Генеральний штаб Збройних сил України через міністра оборони Резнікова, який виступає на «Рамштайні», вони (західні партнери – Ред.) нам дають. По озброєнню для сухопутних військ вони дають нам у повному обсязі все, що ми просимо», - повідомив Олег Старіков.

За словами військового експерта, західні партнери поки що не надають сухопутним українським військам лише ракети великої дальності. Як зазначив Олег Старіков, західні партнери також дають для повітряних українських сил все, що мають, зокрема, серйозну протиповітряну оборону.

«Вони дали Patriot, а це вже дуже серйозний вид озброєння, який не у кожної країни є», - заявив Олег Старіков.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Колишній нардеп Олександр Онищенко "зависає" у Москві Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Микола Томенко назвав умови для переговорів з рф: «Акт капітуляції, а не торгівля за нашу територію».

Також Знай.ua повідомляв про легенду прикриття: Олег Старіков розповів, де планується контрнаступ ЗСУ.