День побєдобєсія і військовий парад на Красній площі завжди були ідеологічним стержнем доктрини «великої Росії» та омріяного проекту Путіна СРСР-2.

Повномасштабний наступ російської орди 24 лютого 2022 року мусив би завершити процес відродження «великої Росії» у форматі СРСР-2 саме до 100-річчя заснування вчителем Путіна Леніним СРСР.

Проте, героїзм, мужність і самовідданість українців зруйнували ці імперські плани путінської Росії, а спроба хоча б частково зберегти обличчя недоімперії шляхом проведення параду в Москві 9 травня потерпіло повне фіаско.

Військова техніка минулого століття, псевдоветерани, нещасна пика Путіна чи його двійника, вимучені посмішки союзників по СНД і , звичайно, хворий Лукашенко - все це нагадувало ПОХОРОНИ проекту СРСР -2 і так званої «великой россии».

Взагалі історія з колишім «визначним спортсменом і знаменитим коханцем Білорусі» Лукашенком знакова. Цього хворого недопрезидента фактично силоміць привезли на путінський парад, щоб потім на швидкій і з медиками терміново відправити назад у Мінськ?!

Популярні новини зараз
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Показати ще

Щодо так званих союзників, які прибули на парад. Тут доречно сказати, що йдеться про прагматичний підхід, який би я назвав терміном «політична любов за гроші».

Я вже мовчу про те, що днями той же Казахстан і та ж Вірменія голосувала за резолюцію Генасамблеї ООН із засудженням агресії Росії; Киргизстан, Узбекистан і Таджикистан утрималися від голосування, а представник Туркменістану не брав участі у голосуванні.

Тож 9 травня ми стали свідками своєрідних «похорон проекту Путіна СРСР-2» і щиро сподіваюся, що це були перші і не останні похорони в Москві.

П.С. Як тут не згадати про світогляду важливість українського, хоча й запізнілого, прощання з 9 травням - як днем руськоміровського побєдобєсія.