Про це він розповів на своєму каналі.

«Українці – дивовижний народ. Євромайдан зовсім не був мирним, бо влада дозволила собі стріляти в народ, що протестує. І український народ відповів. Але головне те, що він продемонстрував, що для кращих його представників гідність – важливіша за життя», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, всі революції та війна на території нашої країни показують, що українці здатні на героїчні вчинки. Як зазначив Олександр Кочетков, на порозі загибелі український народ вміє самоорганізовуватись та протистояти всім загрозам.

«Це дозволяє сподіватися, що ми зможемо все-таки так само ефективно, як війною, зайнятися і мирним будівництвом», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Розкидають шкарпетки, пукають при всіх і постійно безглуздо жартують: найнебезпечніші чоловіки-співмешканці за знаком Зодіаку Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков пояснив, від чого залежить майбутнє України: «Ми з цієї ями маємо вибратися самостійно».

Також Знай.ua повідомляв, що після поразки у війні на росії генетично сидітиме помста та реванш: думка експерта.