Про це він розповів на своєму каналі.

«Які головні висновки ми можемо зробити після цієї акції? Росія показала катастрофічну нездатність у принципі захищати власний кордон та своє населення», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, кордон із Україною у росіян повністю дірявий. Як зазначив Борис Тизенгаузен, фактично ніхто цей кордон не охороняє, і будь-хто може його перетнути.

«Висновок номер два: росія готова битися, вгризатися зубами, сотні тисяч людей покласти незрозуміло за що, але вона абсолютно не готова захищати власне населення. І росіяни не дарма зараз панікують», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політичний експерт розповів, які переваги ЗСУ дають останні події на Бєлгородщині.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Олександр Новохатський пояснив, для чого було проведено операцію на Бєлгородщині: «Перехід на чужу територію».