Про це він розповів на своєму каналі.

«Ми постійно шукаємо, на що спертися, до кого звернутися, хто нам має допомогти. Але наша доля така, що ми маємо, як і будь-яка інша нація, іти своїм шляхом», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, на цьому шляху ми маємо не забувати брати приклади з інших народів, з інших держав. Як зазначив Святослав Дубина, ми маємо розглянути весь рух історії людства й обрати той шлях, який нам дійсно допоможе розвиватися. Але не варто повністю копіювати шлях розвитку іншої держави, треба створювати власний.

«Звичайно, ми маємо брати найкраще, треба брати найкращі практики з західної цивілізації. У нас мають бути спільні інтереси з Заходом», - додав Святослав Дубина.

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів про особливість українців: «Дивовижний народ».

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина пояснив, чи варто під час війни впроваджувати реформи: «Маємо боротися за нашу перемогу».

https://youtu.be/uBx1VkXYxVQ