Про це він розповів на своєму каналі.

«Реформи зараз якраз на часі, тому що ми маємо боротися за нашу перемогу. Перемога полягає не тільки у звільненні територій, а в зміні ситуації всередині України», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, в Україні мать бути впроваджені реформи, які стосуються підвищення обороноздатності й створення власного військово-промислового комплексу. Також, як зазначив Святослав Дубина, варто подбати про комплектування бійців на фронті, а також надання необхідного озброєння.

«Плюс мають бути реформи в економічній сфері, у сфері права. Це треба робити сьогодні», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Відключення світла обіцяють припинити: але радіти будемо недовго "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, підприємець Павло Себастьянович розповів про переваги податку з транзакцій: «Можна вирахувати будь-якої миті».

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина пояснив, як можна побороти корупцію в державі: «Треба створювати умови».