Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Хто би там не був, Зеленський чи інший президент, але я хочу, щоб ми вимагали найближчим часом від сьогоднішньої влади чесної прозорої реформи судової системи. Або ми це робимо, або у нас немає майбутнього», - підкреслює Георгій Біркадзе.

На думку експерта, в Україні є 2 людини, якими можна дійсно захоплююся, – це Зеленський і Залужний. У цьому плані, міркує він, не хочеться розчаровуватися чи помилятися, хочеться довіряти президенту, який пообіцяв обов’язково провести реформу судової системи. А так, стверджує експерт, у нас не буде нічого, аби добути справжню перемогу.

«Так, контрнаступ буде, я впевнений, і ми переможемо у цій війні, але нам потрібно обов’язково перемогти у країні, нам потрібно перемогти корупцію у вищих ешелонах влади. Як можна було затримати голову Верховного суду із хабарем? Ви розумієте, наскільки у нас прогнила система?», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ступак пояснив, чого росія добивається своїми ракетними обстрілами.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, із ким сьогодні Україні треба будувати відносини і вести торгівлю.