Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Ми просто повинні розуміти, що для них місцеве населення не має ніякого значення, вони не переймаються долею українців, це само собою зрозуміло, але путінський режим і не більше переймається долею власних підданих. Для нього ці люди, пересічні росіяни також є лише витратним матеріалом», - пояснює Валентин Гладких.

Отже, констатує аналітик, якщо хтось собі думає, що завдання ударів по російських містах спровокує якесь усвідомлення російської військово-політичної еліти, що не варто завдавати ударів по Україні, тоді не будуть завдаватися удари по ним, і це стане певним стримувальним фактором, то ні, так не буде.

«Вони будуть завдавати удари по Україні, навіть якщо ми будемо відповідати у такий спосіб. Але я схильний думати, що йдеться про внутрішньополітичні процеси так само, як і з рейдом на бєлгородщині. Я схильний думати, що таких подій на московщині буде ставати дедалі більше», - підсумовує Валентин Гладких.

Популярні новини зараз
Кредити, борги з комуналки та робота у "темну": пенсіонерам зібралися урізати виплати Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, чи розпочався вже контрнаступ ЗСУ під Бахмутом.

Також Знай.ua писав про те, що Якименко розповів про статус жертви під час війни і чим він небезпечний.