Під час цієї виставки ви можете здійснити матеріальну, часову і просторову подорож крізь головні моменти в історії української культури від найдавніших часів до сучасності.

Спільнота українських художників, мобілізувалася для приватної участі ще до того, як повідомили про офіційну участь Національного павільйону, вони хотіла отримати власний голос на світовій арені і доєднатися до «Лабораторії майбутнього», а саме це є темою Бієнале цьогоріч.

Ініціатор проєкту і об’єднувач зусиль із Національною спілкою архітекторів України – асоціація дизайнерів Design4Ukraine разом з Роберто Бʼянконі. Ціллю проєкту є демонстрація синтезу культури, що об’єднує і традиційні форми мистецтва, і архітектуру, і музику, і історію, і сучасність, що забороняє нам мовчати.

Як повідомляв Знай.ua, Подорожній розповів, як російські опозиціонери ставляться до «РДК» і легіону «Свобода Росії».

Також Знай.ua писав про те, що Дубчак розповіла, яка покінчити з російським контентом в Україні.

Популярні новини зараз
Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта" Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця
Показати ще