Про це він розповів на своєму каналі.

«Навіщо говорити про путіна, якщо він стає жалюгідним. Він просто починає виглядати жалюгідно, і я не розумію, чому цього взагалі не помічає російське суспільство, якщо таке ще існує», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, також дивує те, що російські еліти ніби не помічають, що путін став слабким і жалюгідним. Як зазначив Дмитро Співак, настав час помітити вже, що російський так званий ватажок, який ще недавно мав хоча б якийсь вплив у світі, зараз виглядає таким слабким.

«Путін сьогодні виглядає жалюгідним, слабким, ображеним, приниженим і таким, що програв. Він взагалі не розуміє, як йому вирулити звідси», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ростислав Балабан розповів про ефективні методи психологічного тиску на росіян: «Якщо буде вбивство, всім буде байдуже».

Також Знай.ua повідомляв, що Михайло Шейтельман пояснив, чому керівництво росії останнім часом багато жартує: «Такого огидного гумору ви не бачили ніколи»