Про це він розповів на своєму каналі.

«Треба не забувати, що війна триває понад 9 років, пішов 10 рік, бо деякі чомусь роблять відлік із 24 лютого 2022 року. Складається враження, ніби раптом почалася війна», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, всі українці повинні пам'ятати, що війна триває з 2014 року, хоч її й не було офіційно оголошено. Як зазначив Святослав Дубина, дуже важливо аналізувати усі помилки під час війни, робити ревізію після кожного бою, робити висновки.

«Я думаю, що необхідно зробити аналіз того, що сталося за останні 10 років і що сталося за останній рік війни», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, економіст Павло Вернівський заявив, що Україна має проблеми зі зброєю: «Обмежує наші можливості».

Також Знай.ua повідомляв, що нардеп Олександр Качура пояснив, як змінилося українське суспільство: «Народ ніколи не буде таким».