Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

Як пояснює експерт, традиційно весь світ, дивлячись на нашу вітрину, на наш парламент вважає, що це представники виборців, які відстоюють їхні інтереси, а насправді це біржа інтересів різних фінансово-політичних, промислових груп.

«Йде нормальна торгівля голосами, голос є валютою і цей голос кожен депутат продає, міняється голосами, обмінюється як акціями. Це біржа, вона країні не потрібна, бо жодних наших інтересів вони не представляють», - наголошує Сергій Гайдай.

Також, додає він, це стосується самого влаштування. Тобто, розповідає гість програми, у нас начебто є місцеве самоврядування, місцева влада, але насправді це кволий виродок, якому не дали можливості по-справжньому займатися облаштуванням життя, бо так чи інакше ми маємо контроль зверху над цим усім.

«У нашій країні ми на вітрині бідні, нещасні, там виставлено купу причин, чому ми не конкурентоспроможна в економічному плані країна, а з іншого боку, ми маємо величезну тіньову економіку, яка дає колосальні надприбутки певним особам, які цей держапарат і представляють», - робить висновок Сергій Гайдай.

Популярні новини зараз
Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія" У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гладких пояснив, що підрив Каховської ГЕС – це спроба росіян довести, що їхній ядерний шантаж – не блеф.

Також Знай.ua писав про те, що Співак розповів, чому росію не можна вигнати з Ради безпеки ООН.