Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Після 2014 року, після того, як вони окупували Крим, почали війну в Луганській і Донецькій областях, їм (росіянам – Ред.) треба було зрозуміти, що Україна в умовах великого вторгнення не збирається здаватися, а тим більше зустрічати з квітами», - повідомив Дмитро Левусь.

За словами політолога, росіяни настільки сильно ненавидять і зневажають Україну, вважають її ідентичність штучною, що вони не вірили в здатність українського народу до самоорганізації. Як зазначив Дмитро Левусь, попри те, що російські спецслужби постійно працюють, їм не вдалося зробити відповідних висновків, і вони все одно почали війну.

«Вони розуміли, що наша армія змінюється, і при цьому все одно вважали, що все піде так, як вони собі намалювали. Це «талант»», - заявив Дмитро Левусь.

Популярні новини зараз
YASNO попередили про важливі зміни: як прийматимуть показники За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Біженців викинуть додому? Чи буде Німеччина насильно повертати українців Вдарять морози та замете снігом: синоптики спрогнозували, якою буде весна-2026 в Україні
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Максим Ялі розповів про перші етапи наступу ЗСУ: «Понеслася зрада».

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Лісний пояснив, як швидко сьогоднішній контрнаступ ЗСУ дасть результати.