Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Одна з головних складових воєнних дій у 21 столітті – це інформаційний фронт. Ворог усіляко намагається дестабілізувати ситуацію, а головне – підірвати віру українців у те, що цей контрнаступ буде успішним», - пояснює Максим Ялі.
Як він зазначає, формально це називається контрнаступом, а насправді це наступ, наступальні дії, і, природно, наступати завжди складніше, ніж оборонятися, є класична формула 3:1, але й втрати сторони, що обороняється, можуть перевищувати.
Тому, констатує політолог, ми й бачили перші кілька днів усі ці кадри підбитих «Леопардів», «Бредлі», мовляв, усе зникло, починається вся ця лавина новин, роликів у російських пабліках, які, на жаль, багато українців тягли до себе, в український інформаційний простір.
«Звичайно, це негативно вкладалося, понеслася зрада. З цим, безперечно, треба боротися. Не варто робити жодних висновків, бо сама суть наступальних операцій – це тривалий процес», - наголошує Максим Ялі.
Як повідомляв Знай.ua, Рохов заявив, що політпартії мають перестати бути утриманцями держави та стати нашими архітекторами майбутнього.
Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе прокоментував приїзд лідерів країн Африки до Києва.