Про це він розповів на своєму каналі.

«Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний дав відверте інтерв'ю виданню «The Washington Post». Насправді воно вийшло дуже прямолінійним, чесним і відвертим, я давно таких інтерв'ю не зустрічав», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, Залужний розповів про найгостріші теми зараз: про постачання танків, про знищення техніки в Україні, про втрати української армії. Також, як зазначив Борис Тизенгаузен, Залужний прокоментував ситуацію з пригожиним у росії та повідомив, що Україні від цього на фронті легше не стало.

«А що ж розлютило Валерія Залужного. Висловився він так про тих, хто запитує: «А чому ви так повільно наступаєте?» - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
"Срач і порожні стіни": донька Олі Полякової показала нову квартиру після життя з батьками чоловіка Гороскоп на тиждень 8-14 вересня для всіх знаків Зодіаку: авантюра Дів, новий дохід Риб та пригода Близнят Нові правила карткових переказів: українцям готують жорсткі перевірки Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, експерт розповів, для чого вагнерівці пішли у білорусь: «лукашенку потрібні люди, які його захищатимуть».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чи понесе суровікін покарання за військовий заколот у росії: «Він знав, що рухне звалиться влада».