Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«На мою думку, це було шкідливе рішення Міністерства. Чому шкідливе? Тому що професійний спорт – це фантастична конкуренція, це жорстка боротьба, це жорстке протистояння, може, навіть більше, аніж у політиці. Якщо ви, наприклад, просто не їдете, то ви здалися у полон, вас ніхто не згадає», - пояснює Микола Томенко.

За його словами, скандал із Харлан став крапкою. Зокрема, зауважує гість програми, Харлан узагалі жорстко висловилася, вона не просто не потиснула руку, а зробила жорсткий жест, і після дискваліфікації дала інтерв’ю, де сказала, що росіяни – вбивці, які вбивають її народ.

До того ж, нагадує він, публіка, на яку вона виступала, - це Італія, країна не надто проукраїнська, це хитра, прагматична країна, яка не хоче конфліктувати із росією. І тепер, констатує гість програми, на перших шпальтах видань – слова Харлан про вбивства росіян.

«Цей приклад показує, що треба приїжджати, треба вигравати, треба казати. Коли вже виникла якась ситуація, можна там уже відмовитися, наприклад, але не бойкотувати, сидячи вдома. І на це пів року ми витратили. Це треба було мудрості і правильні позиції наших спортсменів, щоб наші великі політики з Міністерства спорту повернулися до цього рішення. Я вважаю, що це перемога, тому що кожного дня ми бачитимемо більше наших людей», - підсумовує Микола Томенко.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак повідомив, що Захід зараз намагається всіма силами стримувати БРІКС від розширення.

Також Знай.ua писав про те, що Іваненко розповів, як чому високопосадовці не дотримуються законів.