Про це він розповів у своєму блозі.

«Зараз масово пішли публікації західної преси про те, що наступ поки що не приніс військового успіху і не виконав поставлених цілей», - зазначив Вадим Карасьов.

За словами експерта, Захід не задоволений українським наступом, про що говорить хвиля відповідних наративів у західному інформаційному полі.

«Західні медіа починають просувати інший порядок денний: не порядок денний війни, а порядок денний «перемир'я», - підкреслив Вадим Карасьов.

На думку політолога, Захід таким чином хоче добитися «заморозки» війни. За його словами, Захід має два варіанти: десятикратно збільшити допомогу Україні або ініціювати підписання невигідного Україні документа про «заморожування».

Популярні новини зараз
Бронювання анулюють без попередження: за ким прийде ТЦК через нові правила Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політолог Вадим Карасьов заявив, що війна може закінчитися цього року.

Також Знай.ua публікував слова політолога Вадима Карасьова: «Санкційна політика не досягла потрібного ефекту».