Про це він розповів на своєму каналі.

«Чи є воля цінністю для українців? Звісно, адже саме завдяки прояву волі ми втримали нашу державність вже не один раз: і в 2004 році, і в 2014 році, і цього разу 24 лютого. Саме прояв людської волі, незламності не дав втекти, дав поштовх Збройним силам боронити Україну», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, боронити свою державу пішли саме добровольці, люди волі, це було їхнє бажання захищати свою країну і свій народ. Як зазначив Святослав Дубина, ці люди ціною власного життя готові буди захищати цінності свободи, український прояв волі.

«Для більшості українців, особливо для тих людей, які пішли воювати, прояв власної волі – це дуже важливо», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Мусієнко розповів, яка зброя сьогодні прискорить контрнаступ ЗСУ.

Також Знай.ua повідомляв, що у кремлі озвучили головну ціль війни: політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чого намагається досягти путін.