Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Всіх сколихнув законопроект №9566. Автор законопроекту запропонував не мобілізувати тих громадян, які взагалі не хочуть йти воювати з тих чи інших причин, або ж з релігійних причин. Але в цьому ж законі також є низка досить скандальних пунктів», - повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, громадяни, які не хочуть, щоб їх мобілізували, повинні подати письмову заяву про відмову від мобілізації. Як зазначила Ельвіра Кириленко, таких чоловіків можуть залучати до громадських робіт. У цьому суть проекту, це те, що лежить на поверхні.

«Але цей законопроект деякими експертами вже вважається нездійсненним і вимагає доопрацювання. Законопроект не регулює питання страхового та трудового стажу, який так необхідний для отримання пенсії», - заявила Ельвіра Кириленко.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ельвіра Кириленко повідомила, що тепер в Україні можна отримати гроші за зруйноване житло: «Кабмін виділив 17 мільярдів».

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе пояснив, як Грузія поборола корупцію та як це зробити Україні.