Про це він розповів на своєму каналі.

«Що ж це натівський чиновник насправді наговорив? Там була насправді ширша дискусія, і він сказав, що зараз існують різні варіанти вирішення війни, різні варіанти, як Україна могла б убезпечити себе. І один із варіантів – поступитися частиною територій в обмін на вступ до НАТО», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, натівський чиновник не пропонував віддавати українські території та не позначав це як позицію НАТО. Як зазначив Борис Тизенгаузен, слова натівського чиновника перекрутили та зробили свої висновки. У рамках дискусії він говорив лише про одну із формул, а не про те, як треба закінчити війну.

«Це все звучить безневинно. Хоча я все-таки думаю, що натівський чиновник має дуже акуратно і виважено ставитись до своїх слів, а особливо до того, що він говорить в інтерв'ю. Тобто зрозуміли його справді не зовсім так», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський пояснив, що може гарантувати українцям безпеку: «Не протиповітряна оборона».

Також Знай.ua повідомляв про деокупацію, знищення ворога та буферну зону: публіцист розповів, яка формула миру нам потрібна.