Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Яка буде наступна осінь за розкладом порівняно з попереднім роком?

Попри те, що щось вони там готують, все одно буде легше, бо є вже початок нового життя. Тобто уже є в полі, в енергетичному просторі є початок нового життя, нового шляху, чогось нового, вже буде легше. Хоча закидони ворога ще будуть. І дуже добре, що тут Паж, це значить, якщо порівнювати із тим, що було, то буде легше. І Шлях – це вже дуже добре.

Нам говорять постійно про альянси. Чи можливий якийсь новий альянс військовий, економічний для України цієї осені?

Військовий – так, економічний – ні. Економічного ніякого цієї осені. Вже є якісь плани із кимось. Це молода країна, вона суміжна з нами, це братній народ, Двійка жезлів, вони біля нашого кордону. Чи це Польща? Дуже ймовірно, що це Польща.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

А от цікаво, Польща і ми військово об’єднаємося чому? У чому буде причина цього союзу? Польща готується до війни?

Ні, Польща до війни не готується, вона готує свої кордони на випередження. Тобто вона побачила приклад сусідів, наш приклад, і випереджує. Ліпше випередити, ніж потім казати, що ж це робити і як це робити у дуже важкий час.

Як повідомляв Знай.ua, Якименко пояснив, що єдина реальна формула миру - це створення власної безпеки шляхом розгрому противника на полі бою.

Також Знай.ua писав про те, що Тиха розповіла про плани окупантів на Луцьк і Тернопіль.