Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, переворот у росії буде ближче до 2024 року або навесні саме через економіку. Як він зазначає, дійсно, у рф є зростання ВВП на 4,9%, але ніхто не питає, звідки це. Принагідно експерт зауважує, що у 2019 році вони виділяли на оборону 38 мільярдів, а вже у 2022 - удвічі більше і буде ще більше.

«Тому це нічого не дає. Я хочу сказати, що стан економіки у росії перебуває там, де дуже темно і дуже неприємно, але вони сподіваються, що там щось побудують усередині. Хай будують, я не заперечую, але сьогодні дефіцит, чого не було 15 років у росії, 3 трильйони рублів, і я впевнений, що це ще не все», - підкреслює Георгій Біркадзе.

До того ж, додає експерт, на 75% економіка рф сьогодні засекречена, вони все секретять, і весь цей час намагалися втримувати рубль, як могли, вливали туди купу грошей, мільярди доларів на це витратили, потім відкривали біржі, і все даремно.

«Тому я впевнений, що обов’язково наприкінці 2023 року, у грудні дефіцит у них буде, коли вони почнуть розподіляти бюджет, десь 5-7 трильйонів рублів, і вони не зможуть, вони включать свій станок, почнуть друкувати гроші, вони вже це роблять, але ще почнуть робити більше. Може, Китай почне їм допомагати друкувати рублі, вони можуть це робити», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Загородній розповів, чому на Заході немає такої великої корупції.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи буде пригожин наступним президентом росії.