Про це він розповів на своєму каналі.

«На мій погляд, це був недружній крок із боку прем'єр-міністра Індії Моді. Він полягав у тому, що, з одного боку, вони начебто якийсь крок у наш бік роблять, а з іншого боку, незабаром саміт G20, куди Україна навіть не отримала запрошення», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, те, що Індія не запросила Україну на саміт, — це дуже недружній крок до нас і дуже показовий. Як зазначив Дмитро Співак, цей крок показав те, що Індія як член БРІКС поки не збирається кардинально змінювати свій вектор зовнішньої політики.

«Ну тобто, якщо Індія не змінює кардинально ставлення до росії, значить, Індія не змінює кардинально своє ставлення до України», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, сказав, що Україна має поступитися територією: політтехнолог Борис Тизенгаузен прокоментував заяву натівського чиновника.

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, куди котиться економіка рф: «Китай почне їм допомагати друкувати рублі».