Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Президент Зеленський ухвалив рішення звільнити всіх обласних військкомів і на їхнє місце поставити нових людей. Сталося це після низки корупційних скандалів. Тепер вирішили поставити на їхні місця людей, які служили на фронті, отримали травми і не можуть далі брати участь у бойових діях», - повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, після того, як на місця старих військкомів прийдуть нові, також перевірятимуться військово-лікарські комісії та медико-соціальні експертні комісії. Як зазначила Ельвіра Кириленко, це означає, що деяких чоловіків, які отримали висновок медиків про непридатність до служби в армії, можуть повторно обстежити.

«У деяких регіонах останнім часом з'явилося дуже багато чоловіків із тяжкими захворюваннями. А оскільки це все зафіксовано, дані ретельно перевірять, буде ретельний аналіз», - заявила Ельвіра Кириленко.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олег Хом'як розповів, що не так з українськими елітами і чи є вони взагалі.

Також Знай.ua повідомляв, що Ігор Чаленко розповів, як трансформувався наш народ: «Він відчув себе українцем».